צור קשר חדשות מאמרים אודות דף הבית
קופירייטינג
כתיבה שיווקית
תוכן לאתרי אינטרנט
אפיון אתרים
טופס יצירת קשר
שם:
אי-מייל:
טלפון:
כתובת:
נושא הפניה:
לא נמצאו מבזקים
תכנים לקידום אתרים
כתיבה עיתונאית
תוכן באנגלית

אודות

כתיבה היא תשוקה, רגש היוצא מעבר לגבולות הדימיון ומתפרץ אל הדף ללא גבולות. תחום הכתיבה הוא תחום המוקדש כולו ליוצרים ואמנים בנשמתם, לאותם האנשים שמצליחים להתבטא בצורה הטובה ביותר על הדף ולנסח את דבריהם בצורה הטובה ביותר דרך העט.
כתיבה שיווקית מביאה את האהבה למילה הכתובה ומחברת אותה לעולם השיווק. כותב התוכן משתמש במיטב דמיונו והיצירתיות שבו על מנת להעביר את המסר השיווקי שלכם בצורה הטובה ביותר.

אז איפה אנחנו משתלבים?
צוות פרסומים הוא צוות של כותבים בלב ובנשמה. אנחנו חיים תוכן, אוכלים תוכן ונושמים תוכן. אנחנו יודעים הכל מהכל בתחום התוכן האינטרנטי ויודעים כיצד להשתמש ביכולות שלנו על מנת להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. הגדרת התוכן השיווקי בצורה נכונה הוא כלי רב עוצמה בתחום השיווק, כלי שאנו מוכנים לחלוק עם הלקוח.

מי אנחנו?
פרסומים היא חברה צעירה ודינאמית המורכבת מאנשים בעלי מחשבה יצירתית ומקורית. החברה הוקמה על מנת לתת ללקוח את השירות הטוב והמקיף ביותר בתחומי כתיבת תוכן לאתרים וכתיבה שיווקית. לצוות התוכן של פרסומים כישרון רב אך גם ידע בכללי כתיבת תוכן המותאם למנועי החיפוש והפצתו ברשת האינטרנט. אנו מביאים עימנו ידע רב וממשיכים לחקור ולהתעדכן מדי יום בכדי לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר.

בין אם אתם בעלי אתרים המעוניינים לשדרג את התוכן או בעלי חברה ללא אתר אנו כאן בכדי לעזור ולהדריך אתכם בדרך הנכונה. עם קצת עזרה מהמומחים שלנו גם האתר שלכם יוכל להגיע לתוצאות מפתיעות.

אנו בפרסומים מאמינים כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו - לפרטים נוספים צור עמנו קשר במייל info@pirsumim.co.il 

מפת אתר | צור קשר